O projekcie > Wiadomości > "Decydujmy Razem" w...

"Decydujmy Razem" w EGO: Panel diagnostyczny

2013-03-19

Zapraszamy mieszkańców Subregionu EGO (obszar powiatów ełckiego, oleckiego i gołdapskiego) na spotkanie o współdecydowaniu. Czy masz wpływ, na to, co się dzieje wokół nas? Czy chcesz mieć wpływ? Jakie masz możliwości współdecydowania? Samorząd- obywatele: wspólnota czy barykada? Przyjdź, podziel się swoimi przemyśleniami, posłuchaj innych.

Zapraszamy! Ełk, 20 marca 2013 r., kamienica M3 - ul. Małeckich 3, sala konferencyjna nr 36 (IV p. - jest winda), godz.: 12.00.

W Subregionie EGO od roku 2010 dziewięć samorządów realizuje projekt "Decydujmy razem - udział społeczności lokalnych w podejmowaniu decyzji publicznych".

W całej Polsce w ośmiu podobnych subregionach pracuje nad partycypacją publiczną blisko 120 wspólnot samorządowych.

W Ełku, Kalinowie, Prostkach, Starych Juchach, Gołdapi uprawia się trudną sztukę dialogu mieszkańców i samorządowców.

Jak to wychodzi, czym się to skończy, czy rozwiązało to jakieś problemy społeczne?

Podczas spotkania Animatorki i Animatorzy Partycypacji Publicznej z samorządów oraz angażujący się obywatelsko mieszkańcy opowiedzą o swoich doświadczeniach.

Opowiemy o tym, co się udało, a co nie. Opowiemy o mechanizmach partycypacji publicznej w EGO, kraju i na świecie. Podyskutujemy z gościem specjalnym spotkania - Maciejem Koniecznym z Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL (opiekun 8 subregionów w projekcie).

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, udział następuje po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się na e-mail: maciej.juchniewicz@gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania.

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: