O projekcie > Wiadomości > Eksperci blogują na...

Eksperci blogują na stronie Centrum Badań Społeczności i Polityk Lokalnych

2011-05-13
Eksperci Centrum Badań Społeczności i Polityk Lokalnych polecają książki, dyskutują, komentują zjawiska społeczne. Wszystkich zainteresowanych pogłębianiem wiedzy dot. życia obywatelskiego, społecznego i kulturowego zapraszamy do lektury Strefy Ekspertów na www.badaniawdzialaniu.pl.

W Strefie min. Piotr Frączak o konsultacjach „Strategii Rozwoju Kapitału Społecznego” i „Sprawnego Państwa 2011-2020″, Barbara Markowska o „Walczących słowach” Judith Butler, Marta Sałkowska o „Reporterach bez fikcji” Agnieszki Wójcińskiej.


Już wkrótce poinformujemy również o czerwcowym seminarium z cyklu „Teoria i praktyka animacji lokalnych polityk publicznych” organizowanym przez Centrum. Spotkanie odbędzie się w Warszawie i zostanie poświęcone właśnie badaniom w działaniu. Zastanowimy się, skąd wzięła się ich idea, jakie są jej inspiracje i źródła. Paneliści zaprezentują również różne perspektywy realizacji badań terenowych.

Centrum Badań Społeczności i Polityk Lokalnych jest ośrodkiem naukowo-badawczym oraz edukacyjnym powstałym w ramach projektu "Decydujmy razem". Jego misją jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla rozwoju społeczności lokalnych.

Działalność Centrum opiera się na partnerskiej współpracy środowiska naukowego oraz praktyków życia społecznego.UWAGA: Informujemy, że termin kolejnego seminarium z cyklu „Teoria i praktyka animacji lokalnych polityk publicznych” organizowanego przez Centrum, zostaje przesunięty na wrzesień. Spotkanie odbędzie się w Warszawie i zostanie poświęcone właśnie badaniom w działaniu. Zastanowimy się, skąd wzięła się ich idea, jakie są jej inspiracje i źródła. Paneliści zaprezentują również różne perspektywy realizacji badań terenowych.


Zapraszamy po wakacjach!


Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: