O projekcie > Wiadomości > Kongres partnerstw...

Kongres partnerstw samorządowych

2014-05-26

Zapraszamy na I Kongres Partnerstw Samorządowych, który odbędzie się 2 czerwca br. w Poznaniu, przy okazji rozpoczęcia obchodów 25-lecia odzyskania wolności. Wydarzenie odbędzie się z udziałem Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego. Partnerem Kongresu jest projekt "Decydujmy razem".

Podczas Kongresu ogłoszone zostaną wyniki I Konkursu „Razem dla rozwoju”, który w ramach cyklu Samorządowy Lider Zarządzania ma wyłonić najlepsze przykłady współdziałania gmin, powiatów i województw (także z udziałem innych sektorów). Przedyskutowane zostaną też najważniejsze problemy legislacyjne, organizacyjne i finansowe partnerstw samorządowych, działających na rzecz rozwoju różnych obszarów funkcjonalnych w naszym kraju.

Kongres odbędzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, według załączonego programu. We wtorek, 3 czerwca, przewidujemy kontynuowanie prac Kongresu w Grupie roboczej, do udziału w której zapraszamy zainteresowane osoby (max. 30 osób). Celem prac Grupy będzie uzupełnienie i zredagowanie wniosków zgłoszonych podczas poniedziałkowych obrad plenarnych i forów dyskusyjnych.

Zainteresowanym osobom organizatorzy zapewniają nocleg w hotelu IKAR, w którym odbędą się prace Grupy roboczej.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o odesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego drogą elektroniczną (e-mail: Joanna.ludwiczak@zmp.poznan.pl) lub faksem (nr 61 633 50 60) do dnia 29 maja br.


Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: