Uczestnicy > Wydarzenia > Miejscowość moich...

Miejscowość moich marzeń

Pod takim tytułem odbył się gminny konkurs plastyczny w Hrubieszowie w ramach realizacji projektu "Decydujmy razem".

Urząd Gminy Hrubieszów w ramach projektu „Decydujmy razem” wybrał do realizacji politykę zrównoważonego rozwoju.  Powołany w tym celu  Zespół Partycypacyjny opracuje „Program Rozwoju Turystyki”

Konkurs adresowany był do dzieci klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjów i świetlic z terenu gminy Hrubieszów. W procesie podejmowania decyzji ważny jest głos dzieci i młodzieży, dlatego poprzez konkurs zapytaliśmy dzieci i młodzież o zdanie, marzenia, o to jak ma wyglądać każda z miejscowości gminy.

Na konkurs wpłynęło 55 prac ze Szkół Podstawowych w: Husynnem, Mienianach, Moniatyczach, Stefankowicach, Ślipczu; Publicznych Szkół Podstawowych w Dąbrowie, Dziekanowie i Kułakowicach Trzecich; świetlic w Czerniczynie, Jankach, Koble, i Gminnego Gimnazjum w Moniatyczach.

Komisja konkursowa biorąc pod uwagę założenia konkursu - format pracy i technikę, samodzielność wykonania pracy, przedstawiony temat postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia.

Nagrody w kategorii kl. IV-VI otrzymują:


Agnieszka Frączek – SP w Husynnem


Laura Faron – SP w Husynnem


Aleksandra Berlicka – SP w Stefankowicach


Justyna Gągoł – PSP w Kułakowicach Trzecich


Aleksandra Kutera – Świetlica w Teptiukowie


Anna Ciężka – PSP w Dziekanowie


Kamil Kawka – SP w Moniatyczach

Wyróżnienia w kategorii kl. IV-VI otrzymują:


Sara Kopiwoda - SP w Moniatyczach


Justyna Dąbrowska – PSP w Dąbrowie


Dominika Lesiuk - SP w Moniatyczach


Patrycja Kot – Świetlica w Jankach


Kinga Kwiatkowska – Świetlica w Czerniczynie


Patryk Weremij – SP w Husynnem


Małgorzata Feliksiak – PSP w Dziekaniowie


Oliwia Solarska – Świetlica w Czerniczynie


Marta Balcer – Świetlica w Jankach


Patrycja Usowska - SP w Moniatyczach


Dagmara Szymusiak – SP w Mienianach


Michał Kujawski – Świetlica w Koble


Alicja Kujawska – Świetlica w Koble


Katarzyna Kulczyńska – SP w Ślipczu


Barbara Kusiak – SP w Mienianach


Marcin Chmielewski – Świetlica w Koble


Dominika Boluk – SP w Ślipczu


Jakub Kuczyński – PSP w Dziekanowie


Agata Drzygało – SP w Śpipczu


Justyna Steciuk – SP w Mienianach


Julita Talarek – SP w Ślipczu


Aleksandra Małecka – Świetlica w Teptiukowie


Wiktoria Stępkowska – SP w Mienianach


Anna Mróz – SP w Stefankowiacach


Martyna Matuszewska – SP w Husynnem


Patrycja Jastrzębska – Świetlica w Stefankowicach

Nagrody w kategorii gimnazjum otrzymują:


Magdalena Kutera – Świetlica w Teptiukowie


Patryk Balcer - Gminne Gimnazjum w Moniatyczach


Małgorzata Wypchła – Świetlica w Czerniczynie


Albert Gardyński – Świetlica w Teptiukowie

Wyróżnienia w kategorii gimnazjum otrzymują:

Paulina Budzicka – Gminne Gimnazjum w Moniatyczach


Jakub Pirogowicz – Świetlica w Teptiukowie


Justyna Balcer - Gminne Gimnazjum w Moniatyczach


Kamil Jastrzębski - Gminne Gimnazjum w Moniatyczach


Diana Flak – Świetlica w Teptiukowie


Edyta Ufnal - Gminne Gimnazjum w Moniatyczach

Info i foto: GOW w Wołajowicach

W miniaturze wiadomości - praca Dagmary Szymusiak z SP w Mienianach.

Portal Decydujmy razem używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.
Aby usunąć tą wiadomość wystarczy kliknąć w przycisk po prawej: